Witamy na stronie internetowej parafii Św. Jozefa należącej do Narodowego Katolickiego Kościoła Apostolskiego w USA

(List ks.bp. Michela Josepha Pugina do naszej wspolnoty)
Droga rodzino parafii św. Józefa, 
z radością witamy was w naszej wspólnocie kościelnej Wikariatu św. Michała Archanioła, Narodowego Katolickiego Kościoła Apostolskiego w Stanach Zjednoczonych w Niemczech. W Prologu Reguły św. Benedykta czytamy: "Słuchajcie mego syna, przykazań waszego Mistrza i nakłońcie ucho waszego serca" 
Wiem, że ostatni czas nie był dla was najłatwiejszy, ale teraz jest już za wami i jesteśmy gotowi razem z wami podróżować i budować Królestwo Boże. 
Prawdziwe życie według Ewangelii Chrystusa jest tym, do czego dążymy. Choć tytuły i stanowiska są ważne, nie pozwalamy tym rzeczom wchodzić w drogę miłości, współczuciu, zrozumieniu i przebaczeniu wszystkim, którzy do nas przychodzą.
Macie jako proboszcza ks. Dawida który będzie szedł razem z Wami drogą poznania Chrystusa- drogą, którą zaczęliście jakiś czas temu. Umieściliśmy także razem z Wami ks. Roberta, rezydenta z Wielkiej Brytanii,który będzie pracował z Ojcem Dawidem oraz w razie potrzeby będzie moim tłumaczem. W imieniu Narodowego Katolickiego Kościoła Apostolskiego w USA, życzę Wam wspaniałej podróży w budowaniu Królestwa Bożego ze wszystkimi waszymi braćmi i siostrami Kościoła Narodowego na całym świecie. 
Z ojcowską miłością i modlitwą Bp. Michel Pugin O.S.B.